vandens nuvedimo sistemos

Kodėl tai svarbu?

Dažnai užsakovai, projektuotojai ar statybininkai neįvertina vandens nuvedimo sistemos svarbos bendrame stogo įrengimo kontekste. Vertinamas ir skaičiuojamas stogo konstrukcijos mazgas su sudėtinėmis medžiagomis, kai vandens nuvedimas paliekamas antram ar trečiam planui. Svarbu įvertinti vandens nuvedimo sistemos kaip atskiro vieneto patikimumą, taip ir bendrą darbą viso stogo kontekste.

skaityti toliau

trumpai apie įlajas

Naudojami terminai: klasikinės, balkono ir terasos, vaakuminės, parapetinės, remontinės, persipylimo/avarinės, priešgaisrinės, drenažinės. Pagal STR įlaja – vandens rinktuvas stogo dangoje.

produktai

Meniu kairėje pasirinkus konkretų produktą matysite paveikslėlį ir schemą su išmatavimais. Apačioje bus matyti galimi variantai / modifikacijos ir tinkami priedai. Galite iškart parašyti užklausą ar atsispausdinti apie konkretų produktą paspaudus ant nuorodos. Siūlome aukštos kokybės, pagamintas iš tvirto ir atsparaus poliuretano (PUR), apšiltintas ir vokiečių gamintojo Sita Bauelemente GmbH vandens nuvedimo sistemas. Taip pat galima pasirinkti italų gamintojo Italprofili SRL ekonominės klasės įlajas ir ventiliacinius kaminėlius.

skaityti toliau

kaip pasirinkti?

Dėl įvairių galimų vandens nuvedimo sprendimų ir didelės produktų pasiūlos projektuotojui ar statybos rangovui būna sunku pasirinkti tinkamą produktą ar įrengimo schemą. Sprendimų juosta viršuje ar Sprendimų puslapis jums bus tinkamas vedlys į teisingą pasirinkimą. Sprendimai parinkti pagal gamintojų rekomendacijas. Taip pat reikia atsižvelgti į stogo dangų ir apšiltinimo gamintojų įrengimo rekomendacijas stogo normatyvus.

skaityti toliau

atsisiuntimai

Šiame puslapyje rasite daug atsisiuntimo bylų projektavimui, montavimui, įrengimo pavyzdžius, produktų aprašymus ir išmatavimus, gamintojo katalogus, kainininkus ir sertifikatus. Taip pat įdėtos standartų ir normatyvų bylos, programėlės, atmintinės ir skaičiuoklės, susijusios su stogais. Nepamirštas ir mobilumas: įdėtos nemokamos programėlės išmaniesiems telefonams Android ir Iphone.

skaityti toliau